Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenan Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Kenan Salihu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 30 Dhjetor 2017, Kenani publikon videoklipin "Tag Bani Shokt". Më datë 5 Shtator 2018, Kenan Salihu publikon videoklipin "Si Melodi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arap Jashari

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Ladi Toska

Keli Shikut

Altin Tirona

Hysen Trubareva

Mursel Murseli

Fatmir Sula

Artur Qerimi

Tags: Kenan Salihu, Kenani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet