Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Arbereshe - E Lule Lule, Mac E Mac Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Lule lule
Ku vate moti
Oj ç'ish nje here
Çe u e ti vashe
Dushime shume mire

Ku vate moti
Qe nde tru me mbanje
E se disnje nga malli
Nj'ore çe menge me shinje

(refren)
E lule-lu
E lule-lule, mace-mace
E un prer ty
E u per ty dal pak

E dale pak
E dale pak
E dale pak a eshte e vertete
Se zemra im
Se zemra im
Se zemra ime je ti vete


Ky tekst u dërgua nga ANONIM

Kenge Arbereshe - E Lule Lule, Mac E Mac
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Lule Lule, Mac E Mac".
3. Video është e këngës "E Lule Lule, Mac E Mac", por nuk këndohet nga Kenge Arbereshe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Arbereshe:


Komente 0