Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kenge Gjakovare - Po T’përbej Pashë Perëndinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po T’përbej Pashë Perëndinë".
3. Video është e këngës "Po T’përbej Pashë Perëndinë", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kenge Gjakovare - Po T’përbej Pashë Perëndinë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/03/2013

2013-03-25T09:08:40+00:00I: Po t’përbej pashë Perëndinë
Ty që m’je si molla n’rrem. :I
I: T’a kam njoftë moj bukurinë
Qysh se t’ka lidhë nana n’djep. :I
Sytë e mi qajnë e s’pushojnë
Porsi çeshme, sikur kru’.
Sa do kohë që do t’kalojnë
Ahti im ka me t’mundu’!
Tuj u rritë kapak përditë
Bukuria tuj t’u shtu’
Kah na erdh gjithë kjo dashni
Nisa kangën me t’a k’ndu’.
Kanga jote ka me t’metë
Gjithë dynjaja ka me t’a k’ndu’
A s’mendon se ki me dekë?
Për atë dhe ki për m’u shtru!


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë