Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Gjakovare - Nëpër Kafez More Bylbyl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O nëpër kafez o more bylbyl
Ka me t’ra bukuria- ai.
O i vogël koke xhevahir
Qysh o m’i more mend’t e mia, ai.
O kur m’u zdirgjshe prej mejtepit
Krah për krah o tuj sallanitë
O m’at dallamën jeshil vesh-e
Hije po t’ka buza kur m’keshë-e, ai
O fajin q’i t’a kam bo vetë
Që o t’kam zan-un për dylber-e ,ai
T’u gjykofshin për at jetë!
O qysh ma ban o beharin zeher- ai!Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Gjakovare - Nëpër Kafez More Bylbyl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëpër Kafez More Bylbyl".
3. Video është e këngës "Nëpër Kafez More Bylbyl", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:


Komente 0