Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Gjakovare - Dal E Dal Po Na Vjen Behari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dal e dal po na vjen behari
Lum kush asht ashik!
O me lule na u mbushke djali
Me kumash jeshil.
O me tanuz, fesin në ballë
Po m’gjezdis nëpër Pazar.
O açik m’i ke sy e vetlla
Aman more djalë!
Zenel Aga mor shka’ t’kam bo
Që m’ke marr mëni?
O me vuxhud o jam ograshtisë
Ai po m’hjek zingi.
E me vuxhud o bre je i vogël
Kërkush hallin s’ma din.
Për Zotin o që asht rrahim
Ashki yt më dogj!Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Gjakovare - Dal E Dal Po Na Vjen Behari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dal E Dal Po Na Vjen Behari".
3. Video është e këngës "Dal E Dal Po Na Vjen Behari", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:


Komente 0