A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kenge Gjakovare - Pasha Sytë E Mi Që I Kam Në Ballë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2009

2009-10-28T16:41:15

Pasha sytë e mi -e
Që i kam në ballë.
Që i kam në ballë
Jam tuj vu’jt gjithnji-e
Deri sa t’jam gjallë.
Jam tuj vu’jt gjithnji-e
Deri sa t’jam gjallë.

Dal e rri te dera
Me hjekë pak mërzi.
Me hjekë pak mërzi.
Jam jetime e shkreta
Hallin kush s’ma di.
Jam jetime e shkreta
Hallin kush s’ma di.

K'n(d)o Kumri e mjera
Shka me rri në vetmi?
Shka me rri në vetmi?
K'n(d)o se erdh pranvera
Në kafaz s’je n’dry’.
K'n(d)o se erdh pranvera
Në kafaz s’je n’dry’.

Zanin kur ta ndjeva
Ti bajshe "Ku-ku"
Ti bajshe "Ku-ku"
Qysh na kaloj jeta
Vajz-o pa u martu’.
Qysh na kaloj jeta
Vajz-o pa u martu’.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019