Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Gjakovare - O Banëm Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O banëm Zot rrasë në kru’!
Le t’vijë Mihanja e të laj mbi mu’.
Ref.:
I: Mihane bre, hoj-dado hoj
Ku m’a le moj besën-o? :I
O banëm Zot, lalë, bylbyl në mollë!
T’a shoh Mihanën në kmishë’ t’hollë.
Ref.:
Mihane,…
Banëm Zot shpend n’atë lis!
T’a shoh Mihanën, lalo, tuj qendisë.
Ref.:
Mihane…
Banëm Zot shpend n’atë ftu’!
T’a shoh Mihanën lalo tuj gatu’.
Ref.:
Mihane…
Banëm Zot shpend n’atë plep!
T’a shoh Mihanën, lalo, tuj ba vek.
Ref.:
Mihane…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Gjakovare - O Banëm Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Banëm Zot".
3. Video është e këngës "O Banëm Zot", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:


Komente 0