Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Gjakovare - Ti Që M’vrave Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

Ti që m’vrave mu’, o
Zoti ty të vraftë, jalla!
Më vrave moj më plagose
I: O plag’t e mija, s’kanë o të shëruem, jalla!
Më vrave more, më sose. :I
Vetë ma ke dhanë besën
Se nuk due tjetër, jalla.
Përmas teje more xhanan.
Oh dy pikat shej ti lash në vetull, jalla
Për kujtim t’i lash nishan
Në zabel të erdha
O në muej të majit, jalla
Të gjeta si zog i hutuem.,
O rri xhanan-e kurr-o ti mos qaj e jalla
M’i fshin lotzitë se t’erdha unë.


Kenge Gjakovare - Ti Që M’vrave Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Që M’vrave Mu".
3. Video është e këngës "Ti Që M’vrave Mu", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:


Komente 0