Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kenge Gjakovare - Lavdu’ Qoftë Moj Perëndia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lavdu’ Qoftë Moj Perëndia".
3. Video është e këngës "Lavdu’ Qoftë Moj Perëndia", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kenge Gjakovare - Lavdu’ Qoftë Moj Perëndia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/07/2009

2009-07-16T19:02:07+00:00I: Lavdu’ qoftë moj Perëndia
Që ta dha këtë bukuri, jar. :I
I: O natë e ditë po kjaj si fmija
E s’po m’teren sytë e mi. :I
Dola në penxhere
Synin kur ta pashë
Qova i gotë raki moj gocë
Marshalla të thashë
Vetllën holl si hana s’pari
Syni jot si yll me bisht, jar.
Kaçurrelat n’midis ballit
Përmbi shoqet moj da me gisht.
Çohem heret pa ra dielli
Dal n’dritare me t’shikju, jar.
O e kthej kry’t prej drandofillit
N’gjoj bylbylat tuj këndu’.
O bylbyl, o bylbyl shkreta
Qi sa kohë je mbyllë n’kafaz, jar.
O medet hallin, unë o i mjeri
Derisa qi po pëlcas.


Ky tekst u dërgua nga Bajram Mazrekaj
Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet