Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Qengji Vogel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  212

Këngë e albumit:

"Kenge Per Femije"

Komente

10 🔥

27/11/2011

2011-11-27T19:43:43+00:00Qingji vogël rri mendushëm be be ba
Pse më shikon ashtu trishtushëm be be be
eja eja bashkë në arë tring tring tring
unë mbledh lule ti ha barë tring tring tring

Qingji vogël rri mendushëm be be ba
Pse më shikon ashtu trishtushëm be be be
eja eja bashkë në arë tring tring tring
unë mbledh lule ti ha barë tring tring

shih ne livalle fatos i dashten be be ba,
shokt e mi ne tufë janë mbledhë be be be

(4 here)
une i vetem u merzita tring tring tring

(2 here)
Baba me ka premtue qingji im
shtat te ri me te ndertue qingji im

(2 here)
do te jem baresh e fshatit tring tring tring
do kullos ne brigje shpati tring tring tring


Ky tekst u dërgua nga Dioni Rubina Dhe Rrona   ALDOooo
Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet