Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Gabimi I Mireles  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  141

Komente

7 🔥

23/05/2015

2015-05-23T12:21:08+00:00Nje dite me tebeshir
ne stacionin tone te lagjes,
zhgarravita emrin tim
ne urbanin e unazes.

Shpejt gabimin e kuptova
dhe u nisa per ta prishur
por me kot me kot vrapova
autobuzi ishte nisur.

Refreni
Autobuzi shkon kudo
emrin tim e mban mbi shpine
ja Mirela thote kushdo
paska bere sot nje gabim. X2

un u nisa te stacioni
qe te shoh prap emrin tim
por kur erdhi xhaxhi shoferi
e kish fshire gabimin tim


Ky tekst u dërgua nga Mirela
Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet