A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kenge Per Femije - Për Mëmëdhenë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  60

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2008

2008-12-23T08:24:56

Për memedhene per memedhene vraponi burra se ska me prit
Per memedhene per memedhene vraponi burra se ska me prit

Ejani burra malit perpjete duke u betuar vdekje a liri
Ejani burra malit perpjete duke u betuar vdekje a liri

Se ska me embel ne kete jetttë kur vdes shqiptari per shqiptariii
Se ska me embel ne kete jetttë kur vdes shqiptari per shqiptariii


Ky tekst u dërgua nga Aulona Rrustemi   1234b
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018