A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Kenge Per Femije - Bleta Dhe Flutura


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  167

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2014

2014-02-10T23:07:34

Bleta dhe një flutur bashkë fluturuan
Mbi lule të bukura të dyja qëndruan
Bleta përmbi lule shkoi për të punuar
Flutura mes luleve per t'i zbukuruar

ref
Edhe ne si BLETA të bukura si jeta
do të marrim dhjeta në mësim përher
se jemi punëtore
fëmijë shembullorë
puna të ndrin ballin
është gëzim e nder...


Lyrics submited by Vlora Demiri
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019