A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kenge Per Femije - Bletat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57

15/03/2012

2012-03-15T17:07:50

bletat jane shume puntore
edhe nena ime deshiron te
jem si bletet punotore
nxense shembollore.

refi:
une i dua bletet
ato jan per femij
punotor dhe nxenes
shembollor

bletet nuk jan
per dembela jo
per nxenes te keqij
po jan per femij
punotor dhe per
nxenes shembollor

refi:
une i dua bletet
ato jan per femij
punotor dhe nxenes
shumbollor


Ky tekst u dërgua nga  anesa


teksteshqip.com © 2007 - 2018