A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Kenge Per Femije - Na U Grinden Dy Macoke


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/08/2002

2002-08-01T00:00:00

Participating in

Festivali I 40-te Shkoder


u takuan tek nje porte
2 macoke qe sjan shoke
nisi sherri ne te shara
kush te hynte me perpara

jo po ti e jo po une
fytas fytas na u zune
njeri ndiq tjetri ik
na u ngjiten mbi nje fik

dhe nga fiku hop te dy
na kercyen mbi cati
mbi cati nisi dueli
kikiki u foli gjeli

pse po ziheni mor te ngrate
pse po beheni qesharake
te gjithe bashke ne nje port
mynd te hyjne dhjete macoke

Do hyj une,jo s`do hysh
mos je ndonje babagjysh
perseri sherrin e nisen
mbi cati u rrotullisen


Lyrics submited by Rogerso Deda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019