Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kenge Per Femije - Karate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Pjesëmarrëse në

Festivali I 40-te Shkoder

Komente

Asnjë Koment

01/08/2002

2002-07-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Karate" kënduar nga Kenge Per Femije.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ema Smajli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Zgjohemi heret në mëngjes
Me këngën e gjelit
Bëjmë ushtrime pa përtesë
Aty rreth zabelit.

Jemi të fortë
Me ne nuk ka mahi
Kimono të bardha
shirita kuç e zi.

Ref.:

Yq ny shumë kate kate
Ne e duam sportin të quajtur karate.

Ojzuki xhakozuki
Majgeri jokogeri
Ojzuki xhakozuki
Majgeri YEEHH.Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet