Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Jam I Lashte Se Jam Shqiptar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  135

Çdo femije ne k’te bote
ka nje fis,miq e shoke,
ka nje vend ku ka ler,
ka nje nen' e nje atdhe.

Çdo femij' mbi k'te tok,
ka nje gjuh', ka nje fe,
ka nje vend ku ka ler'
ka nje nen'e nje atdhe

Refreni
Ndaj buron nga zemra
dhe me qiellin kenga
jam i par' ndaj jam krenar
se un'jam shqiptar.
Ndaj buron nga zemra
dhe me qiellin kenga,
jam i lasht'ndaj jam krenar
se un'jam shqiptar.
un'jam krenare
se jam shqiptar,
ndaj jam krenar
se jam shqiptar.


Kenge Per Femije - Jam I Lashte Se Jam Shqiptar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam I Lashte Se Jam Shqiptar".
3. Video është e këngës "Jam I Lashte Se Jam Shqiptar", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0