Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Mjeshtri I Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  24

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mjeshtri I Vogel" kënduar nga Kenge Per Femije.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 20 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
20

DËRGO TEKSTIN


Renditja: Top 200
Publikimi: 21/11/2012Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet

Kenge Per Femije - Mjeshtri I Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjeshtri I Vogel".
3. Video është e këngës "Mjeshtri I Vogel", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.