Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Nuk Jam Zogu Kanarinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  8

Dua prinder te me zgjoni
heret ne mengjes
Te vrapoj dhe une me shoket,te luaj te qesh
Nuk jam zogu Kanarine mbyllur ne kafaz
Jam femije si gjithe te tjeret
jo Ҫuni mamase

Nuk jam zogu Kanarine mbyllur ne kafaz
Jam femije si gjithe te tjeret
jo Ҫuni mamase
Do pershkroj parkun e gjelbert
me besim te luaj
Si Kaprolli neper pyll do rend i gezuar
E si Maratonomak qytetin kam zgjuar
Do pershkroj parkun e gjelbert
me besim te luaj
Te vraposh buze liqenit eshte mbrekulli
Kur ka bore,shi e ere
ju me thoni rri
Nuk jam zogu Kanarine mbyllur ne kafaz
Jam femije si gjithe te tjeret
jo Ҫuni mamase
Nuk jam zogu Kanarine mbyllur ne kafaz
Jam femije si gjithe te tjeret
jo Ҫuni mamase
Do pershkroj parkun e gjelbert
me besim te luaj
Si Kaprolli neper pyll do rend i gezuar
E si Maratonomak qytetin kam zgjuar
Do pershkroj parkun e gjelbert
me besim te luaj
Do pershkroj parkun e gjelbert
me besim te luaj


Ky tekst u dërgua nga Perralla Shqiptare

Këngë Për Fëmijë - Nuk Jam Zogu Kanarinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Zogu Kanarinë".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Zogu Kanarinë", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0