Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Në Botën E Përrallave Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.2 / Votuan:  6

Në Botën e Përrallave
Oh sa kisha dasht
Te shkoj, te futem
Se paku per nje cast

Te luaj me Pinokion,
Princeshen fisnike,
Me Aladinin
Me Llamben Magjike

Në Botën e Përrallave
Oh sa kisha dasht
Të shkoj, të futem
Së paku për një çast

Ujkun, Kësulëkuqen
Atje do i takoj,
Lart përmbi re
Me qilim të fluturoj

Kalorësin e Përrallave
Atje do ta takoj
Tja marr un'autografin
Lule t'i dhuroj

Kalorësin e Përrallave
Sa shumë e adhuroj
Borëbardhën me nje puthje
Nga gjumi ai e zgjoi


Ky tekst u dërgua nga Përralla Dhe Fëmijët

Këngë Për Fëmijë - Në Botën E Përrallave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Botën E Përrallave".
3. Video është e këngës "Në Botën E Përrallave", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0