Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Zenka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5

Nje mikeshë të mirë kisha vërtetë
Por ta ruash miqësinë nuk është e lehtë
E fjalë pa mend një ditë e lëndoi
Miqësia shpejt mbaroi

Oh sa e vështirë fjala "me fal"
Këtë zemër që më rreh vall'si ta ndal
Ajo drejt e në sy më shikon
Dhe zënka jonë mbaron

Për një zënkë të vockël shumë
Kët vit e ne të dyja ne mbetëm pa gjumë
Shoqja ime nuk ndryshon
Ajo me do në zemrën e saj më fton

Për një zënkë të vockël shumë
Kët vit e ne të dyja ne mbetëm pa gjumë
Shoqja ime nuk ndryshon
Ajo me do në zemrën e saj më fton

Kjo, për një herë tjetër është mësim
Zënkat me shoqet e mira s'kanë kuptim
Tani kur e kujtoj vetëm qesh
Dielli prapë ndricon mes nesh

Oh sa e vështirë fjala "me fal"
Këtë zemër që më rreh vall'si ta ndal
Ajo drejt e në sy më shikon
Dhe zënka jonë mbaron

Për një zënkë të vockël shumë
Kët vit e ne të dyja ne mbetëm pa gjumë
Shoqja ime nuk ndryshon
Ajo me do në zemrën e saj më fton

Për një zënkë të vockël shumë
Kët vit e ne të dyja ne mbetëm pa gjumë
Shoqja ime nuk ndryshon
Ajo me do në zemrën e saj më fton

Për një zënkë të vockël shumë
Kët vit e ne të dyja ne mbetëm pa gjumë
Shoqja ime nuk ndryshon
Ajo me do në zemrën e saj më fton


Ky tekst u dërgua nga Përralla Dhe Fëmijët

Këngë Për Fëmijë - Zenka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zenka".
3. Video është e këngës "Zenka", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0