Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Tinky Winky Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5

Pafshim
Tinky Winky
Mirupafshim

Një kukull ka Dora
Me të loz në shtëpi
Nuk është si të tjerat
Këndon me bateri

Tinky Winky ja kuklla
Që gjumin ma rrëmben
Tinky Winky
Ja kënga që neve na pëlqen

Tinky Winky ja kuklla
Që gjumin ma rrëmben
Tinky Winky
Ja kënga që neve na pëlqen

Me lodra në duar
Se këngën e pushoj
Rri Dora menduar
Një gjë do të kuptojë

Pse rri e mërzitur
Një fjalë që nuk më flet
Ti gjej unë bateritë
Dhe ti do nisësh vetë

Tinky Winky ja kuklla
Që gjumin ma rrëmben
Tinky Winky
Ja kënga që neve na pëlqen

Dhe mami më thotë
Dëgjo muzikë dëgjo muzikë
Dëgjo muzikën që them unë
Ua dhe kjo mamiii

Tinky Winky ja kuklla
Që gjumin ma rrëmben
Tinky Winky
Ja kënga që neve na pëlqen

Tinky Winky ja kuklla
Që gjumin ma rrëmben
Tinky Winky
Ja kënga që neve na pëlqen


Ky tekst u dërgua nga Përralla Dhe Fëmijët

Këngë Për Fëmijë - Tinky Winky
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tinky Winky".
3. Video është e këngës "Tinky Winky", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0