Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Ne Jemi Kauboj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  65

Shokët më thërrasin Tom Sojeri
shoqen time e thërrasin Meri
shokun më të ngushtë që të gjithë ju ma njihni
e ka emrin Hekelberi Fini

Na pëlqen shëtitja dhe natyra
ëndrra jonë është vetëm aventura
gjithë prapësitë e botës ne duam ti provojmë
edhe punët ti ngatërrojmë

Sa qejf që bëjmë ne
kur jemi bashkë okej
gjithë ditën bashkë ne rrijmë
dhe natën jashtë e gdhijmë

jemi fëmijë të lirë
por jemi shokë të mirë
rrezikun e sfidojmë
se duam ta provojmë
Këngë Për Fëmijë
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/06/2021
Muzika: Agim Rrëza
Teksti: Jorgo Papingji


Këngë Për Fëmijë - Ne Jemi Kauboj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Jemi Kauboj".
3. Video është e këngës "Ne Jemi Kauboj", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0