Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikol Legisi - Ne Jemi Tre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  63

Ana mikja ime
më flet kukulla me mërzi
vallë më ke harruar
si dikur nuk luan ti

Me ty tani një mace rri
e përkëdhel me dashuri
e mban në krah me dëshirë
e qorton kur bën gabim

Me të tani
shumë gjëra ndan
e më le vetëm
e vogla Anë


Nikol Legisi - Ne Jemi Tre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Jemi Tre".
3. Video është e këngës "Ne Jemi Tre", por nuk këndohet nga Nikol Legisi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0