Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Simfonia E Kafshëve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  25

Një zog t'vogël un' kam parë
me pas ndi' sa bukur bënte
ciu, ciu, ciu bënte pa nda
ciu, ciu, ciu dhe kurr s'pushonte

zogu ci, ci, ci, ci
oh sa bukuri!

Një qen t'vogël un' kam parë
me pas ndi' sa bukur bënte
ham, ham, ham bënte pa nda
ham, ham, ham dhe kurr s'pushonte

Qeni ham, ham, ham, ham
oh sa bukuri!Nuk kemi video për këtë këngë.


Këngë Për Fëmijë
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/11/2020
Muzika: Tish Dajia
Teksti: Tish Dajia


Këngë Për Fëmijë - Simfonia E Kafshëve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simfonia E Kafshëve".
3. Video është e këngës "Simfonia E Kafshëve", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 1