Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Abetare Libri Parë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Abetare, abetare
je e dashur, ledhatare
je e mirë si manare
je e ëmbël, e ëmbël fare

Erë lulesh dallgë deti
erë mjalt lulesh
çel, je abetare

Erë lulesh dallgë deti
erë mjalt lulesh
çel, je, je

Abetare libri parë
ti mësove shkencëtarë
ti mësove sa shkrimtarë
dijetarë dhe bujqë në arëNuk kemi video për këtë këngë.


Këngë Për Fëmijë
Publikimi: 10/09/2021
Muzika: Shpëtim Kushta
Teksti: Nexhati Tafa


Këngë Për Fëmijë - Abetare Libri Parë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Abetare Libri Parë".
3. Video është e këngës "Abetare Libri Parë", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0