Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Kapi Miu Macen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51

Një mace po kërkon një mi
se ku është fshehur nuk e di
macja ruan poshtë divanit
miu bluan lart tavanit

Dhe macja po na bën si trime
do ta bëj copë e thërrime
por miu fësht e fësht
gjith' shpinë ai bën lëmsh

Miu miu kacamiu
sa i shkathët ky bishtziu
mace mace pis pis pis
thërret miu dhe lëviz
Këngë Për Fëmijë
Publikimi: 18/09/2021
Muzika: Luan Bakiu
Teksti: Fatime Kulli


Këngë Për Fëmijë - Kapi Miu Macen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kapi Miu Macen".
3. Video është e këngës "Kapi Miu Macen", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0