Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Atdheu Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  44

C'pamje t'bukra ka vendi im
male t'larta o me blerim
tra la la, tra la la
oh sa bukuri
tra la la, tra la la
oh sa bukuri

Sa kullota e bagëti
cdo bregore vresht' e ulli
tra la la, tra la la
oh sa bukuri
tra la la, tra la la
oh sa bukuri

T'gjith punojnë edhe dëfrejnë
më të bukur ta bëjm' atdheun
tra la la, tra la la
oh sa bukuri
tra la la, tra la la
oh sa bukuri!!
Këngë Për Fëmijë
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/09/2021
Muzika: Gaqo Arazi


Këngë Për Fëmijë - Atdheu Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atdheu Im".
3. Video është e këngës "Atdheu Im", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 1