Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Kur Biçikleta Nuk Ka Tru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

Si një flutur biçikleta
rrotullon gomat e veta
I mer kthesat lehtë e lehtë
shkon e vjen si një shigjetë
shkon e vjen si një shigjetë

Biçikleta ime e dashur
asnjë gomë se ka të plasur
xhiro bëj sot poshtë e lartë
në asfalt e nëpër baltë
në asfalt e nëpër baltë

Veç një herë i mora trurin
më rrëzoi më vrau gjurin
më rrëzoi më vrau gjurin
oh oh oh le le

Kur vrapoj me biçikletë
duket sikur takoj retë
jam si zog me fletë

Fluturon e fluturon
me timon e pa timon
shkon si një shqiponjë
Këngë Për Fëmijë
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/09/2021
Teksti: Shkëlzen Zalli
Muzika: Xhelil Ymeri


Këngë Për Fëmijë - Kur Biçikleta Nuk Ka Tru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Biçikleta Nuk Ka Tru".
3. Video është e këngës "Kur Biçikleta Nuk Ka Tru", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0