Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rea Dulla - Ëndrra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65

Një ëndërr të bukur
unë e shikoj
duket sikur nisem
të fluturoj

Dua të fluturoj
e të ngjitem lartë në qiell
e të bëhem yll
të shkëlqej si një diell

Po kur nis të udhëtoj
qiellit I afrohem
sapo diellin e takoj
më del ëndrra zgjohem

Unë do ngjitem lartë në re
se e ndiej në zemër
sa vjen ora shkoj e fle
ta shikoj në ëndërr


Rea Dulla - Ëndrra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndrra".
3. Video është e këngës "Ëndrra", por nuk këndohet nga Rea Dulla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0