Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Nata Iku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47

Mami mami a dëgjon
erdhi nata në ballkon
solli yllin, solli erën
hapi t'lutem derën

Me gjuhë xhamin e lëpin
e shikon tundi shaminë
u nxi fare duke pritur
merre ma' qënka mërzitur

Kolovitet mbi petalet
e ballkonit si manare
mami qesh, shtangu Tiku
u ndez drita, nata iku

Kolovitet mbi petalet
e ballkonit si manare
mami qesh, shtangu Tiku
u ndez drita, nata iku


Këngë Për Fëmijë - Nata Iku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata Iku".
3. Video është e këngës "Nata Iku", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0