Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kenge Popullore - Martesa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa".
3. Video është e këngës "Martesa", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kenge Popullore - Martesa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Komente

Asnjë Koment

22/03/2012

2012-03-22T11:55:30+00:00Qysh ne vegjli ne u deshtem njeri-tjetrin perqafum
Zemrat tona kurre pa ja nda perher njera-tjetren dashurun

REF:Martesa jone eshte e bukur
kurorzim i dashuris
O zemer kendo pa pushuar
kenget e bukra t'lumturis

Si endren me te bukur qe per ne sot po agon
Gjith natyra po kendon me te bukuren keng te jetes ton

REF: Martesa jone eshte e bukur
kurorzim i dashuris
O zemer kendo pa pushuar
Kenget e bukura te lumturis


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet