Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Kenge Popullore - Doli Liza Ne Dritare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Komente

Asnjë Koment

09/10/2012

2012-10-09T15:48:01+00:00Doli liza
liza ne dritare
tuj mendu
tuj shikju
Ah moj liz
te rafte pika
me shokun erdha
kangen ta qita
Ah moj liz
te rafte pika
me shokun erdha
kengen ta qita
Une ne tye ti me mu
une me tye ti me mu
une me tye ti me mu
zemrat tona mej bashku.2.
oli liza
liza ne ballkon
tuj mendu
tuj shikuj
Ah moj liz
te rafte pika
me shokun erdha
kangen ta qita
Ah moj liz
te rafte pika
me shokun erdha
kangen ta qita
Une me tye ti me mu
une me tye ti me mu
une me tye ti me mu
zemrat tona mej bashku.2.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet