Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Koleget Nuk E Mbështesin Elhaiden


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[23-05-2015]
Shqipëria prej vitesh prezantohet në festivalin e këngës evropiane. Gjithçka ka nisur me Anjeza Shahinin, e cila ka kënduar në finale, ku është ranguar mirë falë zërit të saj të veçantë.

Rona Nishliu është në krye të listës së më të suksesshmeve. Këngëtarja kosovare është gjendur në vendin e pestë dhe kënga "Suus" edhe më tej mbetet sukses në vete.

E, këto dy këngëtare të dëshmuara dhe me vlera të pa kontestueshme, duket se nuk po interesohen fare për pjesëmarrjen e Elhaida Danit në "Eurosong". Asnjëra prej tyre nuk ka shkruar ose thënë asgjë në lidhje me Elhaidën dhe përfaqësimin e saj.

Pse? Përgjigjen e dinë vetëm të lartë përmendurat.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet