Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Gati Skena E Koncertit Për Kumanovën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[25-05-2015]
Kjo është skena ku do performojnë sonte artistët më të mirë shqiptar. Janë mbi 30 artistë që me këngën e tyre do kontribuojnë për Kumanovën, e cila para disa ditësh u godit nga një tmerr i vërtetë. Organizatorët e këtij koncerti madhështor dhe human, Besjana Kasami e Blerand Rexhepi konfirmojnë se kanë gati skenën ku do mbahet ky koncert. Koncerti do mbahet në ambientet e Universitetit të Evropës Juglindore në Tetovë. Janë të lutur të gjithë të marrin pjesë, ku kontributi jonë do ndihmojë në rikthimin e ditëve të mira të vëllezërve tanë nga Kumanova.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet