Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja çfarë Thonë Vip-At Për Fitoren Historike Të Kombëtares


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[11-10-2015]
Pas humbjes që pësoi nga Serbia ditë më parë, Kombëtarja shqiptare sonte ia doli ta shkruajë historinë. Ajo shënoj fitore 3:0 ndaj Armenisë, fitore kjo e cila ngriti në këmbë gjithë shqiptarët anë e kënd botës.

Rrjetet sociale dhe profilet e të gjithëve duke përfshirë edhe emrat më të njohur të muzikës, janë veshur kuq e zi.

Gëzimin e madh për këtë date historike nuk kanë mundur ta fshehin as yjet e showbizit. Më poshtë ju sjellim disa nga postimet e Ledrit, Elvanës, Florit, Xhensilës, Albatritit etj.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet