Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artistët Shqiptarë Urojnë Përvjetorin E 6 Të Pavarësisë Së Kosovës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-02-2014]
Artistët urojnë pavarësinë e Kosovës. Më anë të rrjetit social Facebook, shumë syresh kanë bërë urimet përkatëse. Janë shumë ne po sjellim disa.

Dafina Zeqiri:
Goodnight & Happy Independence Day Kosova!” (Natën e mirë & Gëzuar dita e pavarësisë së Kosovës.

Ardit Gjebrea:
"GEZUAR DITEN E PAVARESISE KOSOVE! Dhe sigurisht nje falenderim mirenjohes shkon per SH.B.A."

Elton Deda:
Jo vetem per miqte e mi te shumte ne Kosove, por per te gjithe ata qe deshen lirine dhe sidomos pavaresine....
Gezuar diten tende te madhe Kosove!

Miriam Cani:
"Gezuar Pavaresine e dashur Kosove, endrra shumevjeçare qe tashme e prekim dhe e jetojme. Gezuar nga zemra!"

Aurela Gace:
Edhe mijera vjet Kosove e Lire.

Rosela Gjylbegu:
Kosovë e dashur,
Kosovë krenare,
bijt e tu më të mirë
të bënë sot të lirë.
Gëzuar 6 vjetorin e Pavarsisë Kosova ime e dashur,
gëzuar gjithë miqve të mi atje nga zemra
E festofshim këtë ditë,
Sa të ketë diell e hënë..

Genc Prelvukaj:
Urime 17 Shkurti - Dita e Republikes se Kosoves
 (Zëri)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet