Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


“Ib Events” Solli Një Super Mbrëmje Me Yjet E Muzikës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-03-2014]
Gjatë mbrëmjes së shtunë të 15 marsit në diskon e njohur të shqiptarëve në Neuus të Gjermanisë në ‘GoldenTime’ kompania e njohur e organizimeve ‘Ib Events’ kishte ftuar këngëtarët më ‘in’. Ndërsa shqiptarët që jetojnë në Gjermani kishin mbushur këtë club për të dëgjuar dhe u argëtuar me artistë me me zë sic ishte Gold Ag, Zajmina Vasjari, Noizy, Astrit Mulaj. Artistët kanë performuar hitet e tyre për shqiptarët që jetojnë në Diasporë, ndërsa organizime të tilla e plot sukse nën firmën e ‘IB Events’ dhe drejtuesit të saj Ilir Balija, vazhdojnë të jenë të pranishme gjithmonë e më shumë atje.
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet