Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy, Meda Dhe Gold Ag Në Filmin “Zori”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33
[27-07-2014]
Është publikuar traileri zyrtar i filmit më të ri shqiptar “Zori 2014”.Në këtë film aksion që është realizuar me regji të Esat Fejzës, luajnë aktorët Çun Lajçi, Sunaj Raça, pastaj këngëtarët Noizy, Meda, Gold Ag, etj.Po ashtu pjesë e këtij filmi janë edhe Samir Gërvalla, pronar i diskotekës “Enjoy” në Shtutgart, transmeton Indeksonline.Producent të filmit janë Naser Qeli dhe Ilir Balija, derisa monatazha është bërë nga Imagines Films. (Express)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet