Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Cilat Këngëtare Dikur Ishin Mike...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
[09-09-2014]
Në skenen muzikore shqiptare nuk njohim shumë raste të miqësisë së mirëfilltë mes këngëaresh. Janë të pakta ato që e kanë quar gjatë shoqërinë.

Dikur, Adelina Thaqi e Jona Sopi ishin shoqe të ngushta, por ato prej kohësh më nuk flasin mes vete.

Edhe Nora Istrefi, Zanfina Ismaili e Fjolla Krasniqi rrinin shumë një herë e një kohë, por më as që duan t'ja dinë për njëra tjetren.

Shoqe të mira ishin edhe Ryva Kajatazi e Klatrina Selimi. Thuhet se dyshja më nuk shihen së bashku.

Edhe Vesa Luma, Rona Nishliu e Teuta Kurti ishin të pa ndara, por prej vitesh më nuk rrijnë bashkë. Treshja e hitit "Flakaresh", i kanë dhënë fund shoqërisë.

Elvana Gjata dhe Argjentina Ramosaj dukej se kishin miqësi të afërt, por jo më. As Ingrid Gjoni e Çiljeta që ishin të pa ndara më nuk shihen aq shpesh.

Pse shkatërrohen miqësitë në estradë? Xhelozi, konkurrencë, apo...?
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet