Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Si U Transformuan Vip-At Për Halloween


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[01-11-2014]
Edhe këtë vit personazhet publikë shqiptar, sidomos ata të muzikës, janë maskuar dhe sajuar në forma të ndryshme.

Kur e kemi fjalën për vajzat seksi të skenës shqiptare kanë preferuar edhe këtë vit në këtë ‘Natë të Shtrigave’ të duken seksi si gjithmonë megjithëse me maskë.Me anë të disa fotove ne ju sjellim disa prej tyre si : Rita Ora, Genta Ismajli, Rovena Stefa, Tuna, Nora Istrefi, Argjentina Ramosaj, Angela Martini, Aurela Gace, Afërdita Dreshaj, Valentrina Spaho, Gjira.

Ndërsa meshkujt artistë nuk është se iu përkushtuan edhe aq shumë kësaj feste, por njëri prej tyre që mezi u dallua se ishte ai në këtë festë ishte sajuar mjaft bukur dhe frikshëm e kemi fjalën për Dren Abazin.
 (Maksi Vip News)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet