Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Yjet Shqiptare Përulen Para Veprës Së Adem Jasharit


Nuk ka akoma asnjë votë

[05-03-2015]
Datat 5,6 dhe 7 janë ndër datat me rëndësi për historinë e popullit shqiptar pasi në 1998 kanë rënë heroikisht shumë familjarë të komandantin Adem Jasharit.

E këto ditë po i kujtojnë edhe yjet shqiptare. Blero Muharremi, Genc Prelvukaj, Lyrical Son e Fatmir Spahiu janë vetëm disa nga emrat të cilët kanë postuar në llogaritë e tyre në rrjetet sociale fotografi të komandantit Adem Jasharit dhe janë përulur përpara veprimtarisë së tij duke e falënderuar për kontributin e tij dhe të familjës së tij për çlirimin e vendit.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet