Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kengetare Te Ndryshem - Ne Rini Kam Ardh Ne Gurbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I

ne rini kam ardh ngurbet
e lash vetem nanen tem
2x
npermallim per ate djal
nana e mjera qan me lot

refreni 2x

aman aman gjermani
e shkreta zvicerr ti
me mashtrove ne rini
qe te kem gjithe pasuri

II

2x
mkaloj jeta ne gurbet
kur do te kthem sdi as vet
2x
npermallim per ate djal
nana e mjera qan me lot

refreni 2x

aman aman gjermani
e shkreta zvicerr ti
me mashtrove ne rini
qe te kem gjithe pasuri


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kengetare Te Ndryshem - Ne Rini Kam Ardh Ne Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Rini Kam Ardh Ne Gurbet".
3. Video është e këngës "Ne Rini Kam Ardh Ne Gurbet", por nuk këndohet nga Kengetare Te Ndryshem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0