Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ldk Stars - Nje Vizion Dhe Nje Qellim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Vizion Dhe Nje Qellim".
3. Video është e këngës "Nje Vizion Dhe Nje Qellim", por nuk këndohet nga Ldk Stars.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ldk Stars - Nje Vizion Dhe Nje Qellim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Andos

Featuring

Kthjellu

Featuring

Xuxi

Featuring

Jehona Sopi

Featuring

Vesa Luma

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1

20/10/2009

2009-10-20T08:59:24+00:00(Kenga zyrtare e Fushates se LDK-se Feat. Andosi, Kthjellu, Xuxi, Jehona Sopi, Vesa Luma, Dj Blunt & Real 1)

shpresa nuk heshte me nje vullnet qe triumfon per ardhemerin
per kombin tone me dy rini per atedheun tone me imazh te ri
nje histori shume te lashte ti nderojm te paret tane
se bashku jemi me te forte se kurre
besojme dhe fitojme ne lidhjen tone

ref..
nje vizion dhe nje qellim te bashkuar
te fitojm me dashuri dhe me krenari zemren e kam gjithmon tek ti popolli im

kemi nje enderr qe premton nje dite
qe na bashkon
do te jetojme dhe do te ndertojme shtetin tone me te ri ne evropeeee

nje shprese qe nuk heshte me nje qellim me vizion drejte botes se lire
jemi te pathyyeshem dhe te pandarshem per ty kosove

nje vizion dhe nje qellim te bashkuar

te fitojm me dashuri dhe me krenari zemren e kam gjithmon tek ti
te fitojm me dashuri dhe me krenari zemren e kam gjithmon tek ti popolli im popolli im

nje vizion dhe me krenari zemren e kam tek ti


Ky tekst u dërgua nga X -person
Më Shumë Këngë Nga Kengetare Te Ndryshem:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet