Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aktoret E Portokalli - Ajo Me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ne e dime qe ju mungojme
ndaj vendosem t'ju kujtojme
do thoni ju çfare kemi bere
tyryry nje vit te tere
per koke te momes jua them une
mua me duan me shume
ça thote kjo me se me shkriu
duan Luzen, bir njeriu
Presidenti qe bej une
per te tere ore cun
ti katunaro pse bertet
s'ka si goca mamit t'vet
ç'keni shoke? pse jeni trash?
ou avash avash
i themi Amit çfare mendon
pse pyet ate?
se ajo me do.

REF 8x:
Ajo me do

Na duan femijet dhe studentat
shume lelejler politikan
jabonxhij gjith anej
ne Europe, ne Bote dhe ne Ballkan
na kerkojne dhe ne Facebook
thak a thak e thuk u thuk
na shikojne dhe ne Youtbe
po Drumbaja ku haj buk?
po ky vit si do te jete?
hajde ishalla me patent
me iku truni, du prap me dal
prit jashte se ktu ka rradhe

lalalala lalalala lalalala

se ktu ka radhe
se ktu ka radhe
I gjithe publiku na kerkon

REF 8x:
Ajo me do


Ky tekst u dërgua nga  erion18


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aktoret E Portokalli - Ajo Me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Me Do".
3. Video është e këngës "Ajo Me Do", por nuk këndohet nga Aktoret E Portokalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0