Më mbaj mend (për 1 muaj)

Op Labi Stars - Kenga Op Labi 10 Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Intro:
Genta, Dafina, Shpati, Ryva, Adrian, Kaltrina, hajde!

Cekic:
Kemi workin' hard
- (?)

Blero:
Tonight,jemi mbledhur gjith ket nat
n'21 jemi mbledh ket nat
se te gjith e dim, se ti e di shum mir
jo vec ket nat.

Ne te gjtih e dim
ku kemi shtepin
Labi kur na thrret
ne nuk jemi vet
jemi 21, te Labi jemi ne
kafe ne te pin ...

Gjitha Labi i rregullon
asnje gje nuk i shpeton
pregaditjet na i cmon
edhe lodhjen na vleroson
dhe te gjithve aj na don

- (?)

Eshte shtepija jon zemer
21' jon zemer
e Labit zemer,
kjo dhe vjet zemer!

Excuse me ..
- (?)

Dhe un, edhe un kendoj me ju
para .. du me kendu
dhe vet jetoj, per vitet qe do te vin
kendojm ket nat

Ne te gjtih e dim
ku kemi shtepin
Labi kur na thrret
ne nuk jemi vet
jemi 21, te Labi jemi ne

We lose, lose
... -(?)

Don't stop keep in move
put your drink's up

Cakrroje goten
edhe hidhe ne tok
festo me Labin
edhe ne ritem vallzo
ti e din se,
Labi ritmin e do
Prishtin, New York,
Cyrih, Zheneh, Lozan
Ulqin, Tiron
Shkup edhe Tetov!

Mos harro tash ti
me Labin je ka ven cdo diel
me 21' qendro
me Labin ti bashk festo

All:
Lalalalalala
Ne dhjet vjetorin tash po festojm
Lalalalalala
me 21' ne tash po kendojm

The gjith me Labin tash te cojme dolli
per 21' qe e kemi shtepi
per 10' vjetorin qe feston Labi tani
te voglen shtepi
te madhen shtepi

Don't stop keep in move
put your drink's up

Cakrroje goten
edhe hidhe ne tok
festo me Labin
edhe ne ritem vallzo
ti e din se,
Labi ritmin e do
Prishtin, New York,
Cyrih, Zheneh, Lozan
Ulqin, Tiron
Shkup edhe Tetov!

Mos harro tash ti
me Labin je ka ven cdo diel
me 21' qendro
me Labin ti bashk festo

All:
Lalalalalala
Ne dhjet vjetorin tash po festojm
Lalalalalala
me 21' ne tash po kendojm


Ky tekst u dërgua nga  saramk


Nuk kemi video për këtë këngë.
Op Labi Stars - Kenga Op Labi 10 Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Op Labi 10 Vjet".
3. Video është e këngës "Kenga Op Labi 10 Vjet", por nuk këndohet nga Op Labi Stars.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0