Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Kosovas Philanthropists - Hand To Hand  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente

4 🔥

04/07/2014

2014-07-04T08:12:22+00:00

Featuring

Eliza Hoxha

Featuring

Roderika Ukelli

Featuring

Alma Bektashi

Featuring

Genta Ismajli

Featuring

Dafina Zeqiri

Featuring

Xuxi

Featuring

Arba Abrashi

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Eliza Hoxha
Kenga humanitare "Hand to Hand" do te jete hymn i kampit veror per femije jetim, me nevoja te vecanta dhe ne kushte te veshtira ekonomike te te gjitha komuniteteve ne Kosove.

Kompozimi: Florent Boshnjaku

Teksti: Ilirjana Rizaj dhe Eliza Hoxha

Pjesmarres: Eliza Hoxha, Roderika Ukelli, Alma Bektashi, Genta Ismajli. Dafina Zeqiri, Naim Bunjaku-Xuxi, Berat Miftari, Aferdita Paqarada, Arba Abrashi, Luisa Boshnjaku, Lyra Zajmi, Alba Morina, Donika Hyseni, Shkumbin Tafilaj, Elta Mehmeti, Nart Mehmeti dhe Xixellonjat.

Video e punuar nga produksioni ne Kosove: Vegim Hashimi, Kushtrim Kadriu, Arion Rizaj dhe postprodukcioni ne New York, nen udheheqjen e Hana Shehu-t.


Më Shumë Këngë Nga Kengetare Te Ndryshem:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet