A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Grupi Emracom - Potpuri 3 2017


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

10/12/2016

2016-12-10T19:01:09

Featuring

Meda

Featuring

Vjollca Haxhiu

Featuring

Yllka Kuqi

Featuring

Sinan Vllasaliu

Featuring

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Featuring

GiliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 3 2017" kënduar nga Grupi Emracom.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Emracom i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017