Më mbaj mend (për 1 muaj)

BBVK - Bigu Jemi Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

[Getinjo:]
Gjithmon jom kon big brother e perqato jom hi
Ligjet gjithmon i kom bo shoqni
Ligjet i kom bo gjith vetmi
Ligjet e ktuhit nuk o problem i perbi

[Mc Beka:]
Mene u bashkua tjeter e tri gatshum per sfide
Ski ka me hik her do kur fshehesh edhe tu bertit
Shohim veten qe po na bon drit

[Arta:]
Shkojm se te paret do te jemi gjitmon
E te tjeret qe vijne dote na kujtojn
Per cdo dite e cdo nate let festojn se guxojn

[Te gjithe:]
Ne jemi nje po sfidojm njerin tjetrin
Ne jemi nje s'ka rendesi mentaliteti
Ne jemi nje lojrat tona i ben shefi
Big brother vip qajm dhe qeshim

Ne jemi nje po sfidojm njerin tjetrin
Ne jemi nje s'ka rendesi mentaliteti
Ne jemi nje lojrat tona i ben shefi
Big brother vip qajm dhe qeshiiiiiiiim

[Andi:]
Banore, te lutem kontrolloni mikrofonin

[Ana:]
Jemi krejt me nje qellim
Jemi shembull per bashkim
Te gjithat trojat me nje shtet
Ka ven per diversitet

[Stresi:]
Naten keqkuptime dhe llafe
Zgjohim mengjese dashni edhe kafe
Nalu mos bojna hajgare
fokus na pret finalja e madhe

[Arta:]
Shkojm se te paret do te jemi gjitmon
E te tjeret qe do vijne dote na kujtojn
Per cdo dite e cdo nate let festojn se guxojn

[Te gjithe:]
Ne jemi nje po sfidojm njerin tjetrin
Ne jemi nje s'ka rendesi mentaliteti
Ne jemi nje lojrat tona i ben shefi
Big brother vip qajm dhe qeshim

Ne jemi nje po sfidojm njerin tjetrin
Ne jemi nje s'ka rendesi mentaliteti
Ne jemi nje lojrat tona i ben shefi
Big brother vip qajm dhe qeshiiiiiiiim

[Edoni:]
Dashni merzi kange dhe dashni

[Lugati:]
Dashni merzi kange dhe dashni


Ky tekst u dërgua nga ERIK BUNJAKUKëngëtarë të Ndryshëm
Featuring: Shota Baraliu, Getinjo, Stresi, Ana Kabashi, Gigliola Haveriku, Mc Beka & Lugati (Gjon Karrica)
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/12/2022
Produksioni: Fatjon Miftari
Music And Teksti: Getinjo, Stresi, Ana Kabashi, Gigliola Haveriku, Lugati, Mc Beka, Andi Artani, Arta Selimi, Artan Thaçi, Gresa Hoti, Juliana Nura, Shota Baraliu, Victoria Owns, Vivien Thano


BBVK - Bigu Jemi Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bigu Jemi Ne".
3. Video është e këngës "Bigu Jemi Ne", por nuk këndohet nga BBVK.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0