Official Video

Kentina - Pse Ma Lodhe...  (Feat. Genti Lako & Kastro Zizo)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/06/2016

2016-06-10T18:04:35

Featuring

Kastro Zizo

Featuring

Genti Lako



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Ma Lodhe..." kënduar nga Kentina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kentina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Kentina Shehaj: